חבילה למשפחות

מחפשים טיול לכל המשפחה? מחפשים את המקום לטייל יחד עם הילדים בנופים מרשמים ולעשות שלל פעילויות בלי להתאמץ ולהתחיל לחפש את האטרקציות שמתאימות בדיוק לכם ?
במיוחד בשבילכם סדרנו מגוון אטרקציות ופעילויות המתאימות לכל המשפחה - אז בואו לבלות איתנו ביומיים מלאים פעילות לילדים, זמן למבוגרים גם כמובן בילוי ביחד בטבע המדברי.

את הטיול נתחיל בסיור במכוורת פורת - 

מוזיאון הדבורה נולד ממפגש של אהבה לדבורים ולאמנות. המוזיאון מכניס את קהל המבקרים אל עולמה המופלא של דבורת הדבש בדרך מרתקת, יצירתית ולא שיגרתית. בחלל המוזיאון, לאורה של תאורה מיוחדת, מוצגות עבודות אמנות של צ'צ'ה, מעולם המדבר והמכוורת. צילומי תקריב מעולם הדבורה שצולמו ע"י הצלמים דן בלילטי וגלעד לבני. אלפי דבורי מתכת מעופפות בחלל המוזיאון, גזעים עתיקים,כוורות שקופות ובהן דבורים אמיתיות עסוקות במלאכת יומן.בנוסף תצפו בסרטון ציור בחול המתאר את סיפורה של המכוורת, מצפה במכון הרדיה שלנו ועוד.את הסיור נסיים עם טעם מתוק - טעימות דבש בחנות הבית.

לאחר מכן נלך מרחק הליכה בשבילי המושב ונתרענן ביוגורטריה של עין יהב - המקום מציע גלידת יוגורט עם פירות העונה, תוספות מתוקות וצבעיוניות, ריבות תוצרת בית, קפה, תה ועוגות שמרים מעולות.

לאחר שהתרעננו נמשיך לסיור בחוות דגי הנוי של משפחת גינת-

בחווה נלמד את דרכי הרבייה והגידול של דגי האקווריום, נתבונן מקרוב בשלבי החיים שלהם ונכיר את המורכבות של גידול דגי נוי טרופיים בערבה.

את היום נסיים באורחת ערב לבחירה .
לאחר ששבענו ונהנהנו נמשיך אל אתר הלינה (לבחירה - צימר/חאן/קמפינג)

את הבוקר נפתח בארוחת בוקר ונמשיך משם לטיול יחד עם 'פעימות מדבר'- ניכנס לשמורת נקרות/שיזף ונהנה מנסיעה רגועה ברכבי שטח מדליקים ובטוחים, וכל זה בתוך הנוף עוצר הנשימה של המדבר.במהלך הטיול המטיילים נהנים מפינות חמד נסתרות, מחיבור לטבע, מפגשים עם חיות וכל זאת בזמן שאתם נוהגים בצורה עצמאית ברכבי שטח מיוחדים.

לאחר מכן נמשיך לשוקולטלי שם נעבור סדנאת שוקולד חווייתות ומקצועית, הכנת פרלינים איכותיים משוקולד משובח הנעשים בהמון אהבה.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

  porat.farm@gmail.com

מכוורת ומרכז מבקרים פורת עין יהב , ישראל

טל:  052-3666755, 058-5666032