חבילה לאוהבי טבע ומדבר

את הערב נסיים בארוחת ערב לבחירתכם ולינה בצימר / חאן / קמפינג.

את הבוקר של היום השני נפתח בארוחת בוקר לבחירה ומשם נמשיך למסלול על פי המלצה (ניתן גם לתאם מסלול עם מורה דרך שיצטרף אליכם לדרך ויסביר על הנוף המדברי ועל התופעות השונות בטבע). 

לאחר המסלול נאכל ארוחת צהריים לבחירה ונמשיך לסיור חקלאי במושב עין יהב הכולל ביקור בחממות הירקות, קטיף עצמי והסברים על החקלאות המתוחכמת שלנו. 

אם אתם אוהבי טבע בלבכם הגעתם למקום הנכון, יופיו של המדבר הוא ייחודי ומרשים, המרחבים הפתוחים והלא נגמרים, הצבעים בגוונים שונים והשמש אשר מלטפת את ההרים יוצרים ביחד תמונה בלתי נשכחת.

בואו לטייל איתנו ביומים מלאים בטבע, בעלי חיים, אוכל מיוחד ושלל אטרקציות.


את הטיול נתחיל בסיור במכוורת פורת - 
מוזיאון הדבורה נולד ממפגש של אהבה לדבורים ולאמנות. המוזיאון מכניס את קהל המבקרים אל עולמה המופלא של דבורת הדבש בדרך מרתקת, יצירתית ולא שיגרתית. בחלל המוזיאון, לאורה של תאורה מיוחדת, מוצגות עבודות אמנות של צ'צ'ה, מעולם המדבר והמכוורת. צילומי תקריב מעולם הדבורה שצולמו ע"י הצלמים דן בלילטי וגלעד לבני. אלפי דבורי מתכת מעופפות בחלל המוזיאון, גזעים עתיקים,
כוורות שקופות ובהן דבורים אמיתיות עסוקות במלאכת יומן.
בנוסף תצפו בסרטון ציור בחול המתאר את סיפורה של המכוורת, מצפה במכון הרדיה שלנו ועוד.
את הסיור נסיים עם טעם מתוק - טעימות דבש בחנות הבית.

לאחר המסלול נמשיך לטיול יחד עם 'פעימות מדבר'- ניכנס לשמורת נקרות/שיזף ונהנה מנסיעה רגועה ברכבי שטח מדליקים ובטוחים, וכל זה בתוך הנוף עוצר הנשימה של המדבר.
במהלך הטיול המטיילים נהנים מפינות חמד נסתרות, מחיבור לטבע, מפגשים עם חיות וכל זאת בזמן שאתם נוהגים בצורה עצמאית ברכבי שטח מיוחדים.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

  porat.farm@gmail.com

מכוורת ומרכז מבקרים פורת עין יהב , ישראל

טל:  052-3666755, 058-5666032