גן הפסלים

טיול אל שבילי עולמה המופלא של צ'צ'ה פורת (ממייסדות המושב) המשובצים פסלים מעשה ידיה. מבט רחב יריעה על יצירתה העוסקת בנושאים של דו קיום, חוויות אישיות, יחסי אנוש, משפחה, נשיות והמדבר האדיר בו אנו חיים. 

חנות המכוורת

בחנות המכוורת תוכלו לטעום מהדבש שלנו אותו אנו מכינים מגוון זני. דבש טהור עם תכונות  לא מחממים –בריאותיות ומרכיבים תזונתיים גבוהים במיוחד. אנחנו לא מתערבים בתהליכי הטבע ולא מסננים את הדבש. פשוט נותנים לטבע לעשות את שלו. 

סיור חקלאי

נשמח לצאת אתכם לסיור מרגש בשטחי החקלאות ובחממות המושב. נסביר על הגידולים, תהליך העבודה ואתגר החקלאות בערבה. את הסיור נחתום בתצפית קסומה מפסגת ג'בל חופירה על המושב ועל גבול ירדן. 

** לקבוצות, בתיאום מראש

שולחן המושבוץ

בחדר האוכל של החלוצים - שהוא גם מאפייה וגם ארכיון מרתק. תוכלו לשבת סביב שלוחן העץ ולחוש את רוח הקמת המדינה והפרחת השממה. נשמח להגיש לכם יין, גבינות, מטבלים, ולחם.

**לקבוצות , בתיאום מראש.

לפרטים נוספים >

אירועים במושבוץ

כאן במושבוץ אנו מקיימים  הופעות, הקרנות סרטים הרצאות ועוד..  מגוון האמנים המגיעים עד אלינו להופעה ייחודית באווירה מדברית. ההופעות אינטמיות תחת כיפת השמיים ומתרחשות בלב הקסם של גן הפסלים. אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן בהופעות עתידיות ולהגיע להנות איתנו.
בהופעות יש אפשרות לקנות פיצה תוצרת ביתית היישר מהטאבון ומגוון רחב של אלכוהול מהבר האטרקטיבי שלנו.

המכוורת ומוזיאון הדבורה

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

  porat.farm@gmail.com

מכוורת ומרכז מבקרים פורת עין יהב , ישראל

טל:  052-3666755, 058-5666032